Aktualności

Dziki Miód & Piekarnia Piwa

Dzisiaj prezentujemy dwie inicjatywy, które wystawią się wspólnie na jednym stoisku.

Pierwsza z nich to producent miodów pitnych Pasieka Dziki Miód A.K Piwowar. „Jesteśmy małą, rodzinną pasieką. Na czystych ekologicznie terenach, wśród łąk i lasów pozyskujemy doskonałe miody pszczele oraz sycimy staropolskie miody pitne. Nasze pszczoły zbierają nektar, pyłek i spadź z roślin występujących w naturalnym środowisku, z dala od ośrodków przemysłowych. Gospodarujemy zgodnie z zasadami ekologii i zgodnie z zasadami zdrowego żywienia”.

Druga to założony w 2016 roku browar rzemieślniczy Browar Rzemieślniczy Piekarnia Piwa powstały w starej piekarni, która zakończyła działalność kilka lat temu. „Warzymy piwa rzemieślnicze z pasji, dla miłośników tego trunku. Mimo zaledwie kilku miesięcy działalności mamy już na koncie kilka świetnych piw, nagrodzonych branżowymi medalami”. Między innymi browar może pochwalić się sukcesem za piwo Coffee Twist, które zostało wybrane najlepszą premierą festiwalu Silesia Beer Fest! Głównym piwowarem jest Leszek Jasiński – wielokrotnie utytułowany piwowar domowy.
Zapraszamy do odwiedzenia stoiska, na którym nie tylko znajdziecie wyśmienite piwo, ale również ekologiczne miody pitne.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *