Wystawcy „Beer Geek Night 2017"

BROWARY

 Specjalnie dla Was starannie wyselekcjonowaliśmy naszych wystawców. Znajdziecie tutaj najciekawsze browary rzemieślnicze z Polski. Każdy zaprezentuje dla Was swoje najlepsze piwa z oferty i specjalny premierowy trunek.

Browar Nepomucen

Chłopaków chyba nie trzeba przedstawiać. Szczecin jest ich drugim domem. Ostatnio mieli pracowity okres i wypuścili sporo nowych piw np. Jan Gryst I Viva Śliwa.

 

Browar - Olimp

Mitologie grecką mają w małym palcu, a na koncie takie hity jak Panakeja (Eral Grey IPA)i Hades (RIS).

Browar Łąkomin

Nasz sąsiad zza miedzy i do tego multimedalista słynący w całym kraju szczególnie z piw wagi ciężkiej. 

Browar Spółdzielczy

„Piwo, które warzy więcej” czyli browar działający w ramach Spółdzielni Socjalnej DALBA, której pracownikami są osoby niepełnosprawne. Także prawdziwi specjaliści od wymrażanych piw.

Browar Hopkins

Chłopki w ostatnim czasie warzyli sporo kwasów, a z pewnością pamiętacie, że na festiwalu kwasy szybko znikały.

Browar Piwoteka

Najwięcej eksperymentujący polski browar. Do piwa wrzucali już takie rarytasy jak śledzie, boczek czy chrzan. Zobaczymy z czym teraz przyjadą.

Browar Świebodzin

Na pewno pamiętacie debiutanta ze Szczecin Beer Fest. Przyjęliście ich bardzo ciepło. Chłopaki na pewno przywiozą coś dobrego.

GASTRONOMIA (Food Trucki)

Oczywiście na imprezie nie zabraknie także strefy gastronomicznej. Staraliśmy się aby oferta była zróżnicowana, trafiła w różne gusta, żeby idealnie pasowała do znakomitych piw i pozwoliła Wam w dobrej kondycji przetrwać całą noc.