Wystawcy „Beer Geek Night 2017"

BROWARY

 Specjalnie dla Was starannie wyselekcjonowaliśmy naszych wystawców. Znajdziecie tutaj najciekawsze browary rzemieślnicze z Polski. Każdy zaprezentuje dla Was swoje najlepsze piwa z oferty i specjalny premierowy trunek.

Browar Nepomucen

Chłopaków chyba nie trzeba przedstawiać. Szczecin jest ich drugim domem. Ostatnio mieli pracowity okres i wypuścili sporo nowych piw np. Jan Gryst I Viva Śliwa.

 

Browar - Olimp

Mitologie grecką mają w małym palcu, a na koncie takie hity jak Panakeja (Eral Grey IPA)i Hades (RIS).

Browar Łąkomin

Nasz sąsiad zza miedzy i do tego multimedalista słynący w całym kraju szczególnie z piw wagi ciężkiej. 

Browar Spółdzielczy

„Piwo, które warzy więcej” czyli browar działający w ramach Spółdzielni Socjalnej DALBA, której pracownikami są osoby niepełnosprawne. Także prawdziwi specjaliści od wymrażanych piw.

Browar Hopkins

Chłopki w ostatnim czasie warzyli sporo kwasów, a z pewnością pamiętacie, że na festiwalu kwasy szybko znikały.

Browar Piwoteka

Najwięcej eksperymentujący polski browar. Do piwa wrzucali już takie rarytasy jak śledzie, boczek czy chrzan. Zobaczymy z czym teraz przyjadą.

Browar Świebodzin

Na pewno pamiętacie debiutanta ze Szczecin Beer Fest. Przyjęliście ich bardzo ciepło. Chłopaki na pewno przywiozą coś dobrego.

Browar - ALEBROWAR

AleBrowar ma na swoim koncie kilka trunków, które stały się symbolem piwnej rewolucji. Wystarczy wspomnieć tylko o takich piwach jak ROWING JACK - American IPA, SWEET COW - Milk Stout czy BE LIKE MITCH - American Wheat.

GASTRONOMIA (Food Trucki)

Oczywiście na imprezie nie zabraknie także strefy gastronomicznej. Staraliśmy się aby oferta była zróżnicowana, trafiła w różne gusta, żeby idealnie pasowała do znakomitych piw i pozwoliła Wam w dobrej kondycji przetrwać całą noc.